Caly Ten Rock - Konkurs

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Listopad 2017
  • Komentuj 15

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać Całego Tego Rocka, to włąśnie przed Wami pojawiła się świetna okazja na zdobycie książki z autografem Remigiusza. Czy warto? Jeśli wciąż nie jesteście o tym przekonani, to zapraszam Was do mojej recenzji.

Zadanie konkursowe

Aby zdobyć książkę Cały Ten Rock wydawnictwa Znak, musicie stworzyć opowiadanie, w którym wybrani przez Was członkowie ekipy JaRock zostaną obdarowani supermocami. Krótko mówiąć, zrobimy konkurencję Marvelowi i DC! Liczba opisanych superstreamerów jest dowolna. Możecie skupić się na historii ulubionego twórcy, lub stworzyć całą armię JaRockowych Avengersów. Jakie supermoce nam dacie? Tu zdajemy się na Waszą kreatywność.

Zasady są proste. Tekst nie może przekraczać 6 tysięcy znaków. Swoje prace wysyłacie na mejla redakcyjnego [email protected] do 24 listopada. Wyniki ogłosimy tydzień później, 1 grudnia. 

Czekamy na Wasze wspaniałe historie! Zwycięzkie prace opublikujemy na naszej stronie!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze