Rusza JaRock Rivals

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2019
  • Komentuj 0

O 15:00 na kanale jarock.pl/live/jarock rusza turniej Overwatch JaRock Rivals. Podczas wczorajszego losowania wyłoniliśmy składy drużyn na dzisiejsze mecze. Zobaczcie, kto zmierzy się w walce o zwycięstwo.

JaRock Rivals drabinka Overwatch

W skałd Alpha Team wchodzą: Tadeusz "Ratlos" Zieliński, Kamila Zielińska i Staszek "Tips" Wiertelak. W Teamie Bravo walczyć będzie: Kamil "Yuuhi" Prucheński, Michał "Draghtgar" Wojewódka oraz Radek "NieDaRadek" Skorowski. W Charlie Team o zwycięstwo postarają się: Paweł "Graba" Grabowski, Tomek "Nitek" Nitka, Jacek "HighStyled" Kamiński. Team nr 4 czyli Delta: Adrian "Slayproxx" Bieranowski, Cezary "BlackFireIce" Cholewski i Mateusz "Mkrr3" Krzesiński.


Pierwsze mecze to tak zwane Showmatche 6 vs 6, gdzie połączone drużyny zmierzą się przeciwko sobie na mapach Eichenwalde i Blizzard World. Później czeka nas klasyczna drabinka, w której trzyosobowe teamy będą walczyły o zwycięstwo na mapach: 1 Antarktyda, 2 Czarny Las, 3 Czarny Las, 4 Czarny las, 5 Castillo, 6 Castillo, 7 Necropolis, 8 Antarktyda, 9 Castillo, 10 Czarny Las, 11 Necropolis, 12 Castillo.

Oglądaj JaRock Rivals na JaRock.pl/live/JaRock

Mecze będą komentować dla Was na żywo Łosiu i Demonidias, których można było oglądać już wczoraj podczas losowania drużyn.

JaRock Rivals Overwatch

Konkurs Overwatch edycja kolekcjonerka

Mamy dla Was konkurs w którym do wygrania jest edycja kolekcjonerska Overwatch z figurką Żołnierza 76! Jedyne co musicie zrobić to wejść pod ten link i napisać "Kto zostanie MVP i dla czego?". Konkurs trwa od godziny 14:00, 20.12, do godziny 23:59, dnia 22.12.2019, natomiast regulamin z listą uczestników dostępny jest pod linkiem http://bit.ly/38WPOkz. RTV Euro AGD przygotował dla Was promocje na Overwatch'a, które możecie znaleźć tutaj. Dodatkowo po wpisaniu kodu JAROCK otrzymacie jeszcze większą zniżkę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze