Postapokaliptyczna farma opuści Epic Games

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 13 Wrzesień 2020
  • Komentuj 0

Pisałem Wam już o Atomicrops, czyli ciekawym połączeniu gry farmerskiej z roguelike’iem. To jedna z tych produkcji, która dla mnie należy do kategorii „guilty pleasure”. Nie jest bowiem najlepsza, powtarzalność aż z niej wyziera, ale ja znajduję w niej ogrom przyjemności. Wam polecam sprawdzić ten tytuł, bowiem zwyczajnie wkręca. Jest coś fascynującego w jednoczesnym uprawianiu pola i strzelaniu do dziwacznych królików, broniąc plonów. Te z kolei są równie dziwne, no chyba, że u Was ziemniaki mają oczy i usta. W Sosnowcu tego nie mamy, a to podobno my jesteśmy… dziwni.

Atomicrops nie tylko na Epic Games Store – Steam i GOG już niedługo!

No więc jak wspomniałem, Atomicrops opuszcza kierat Epic Games Store. Tytuł ten oficjalnie zadebiutował w maju, wychodząc z Early Accessu. Pora na kolejne wyjście – koniec platformowej ekskluzywności. Od 17 września Atomicrops będzie można nabyć na Steamie oraz GOG. Czy warto? Mnie nie pytajcie, bowiem oczywiście, że tak!

Z tej okazji Atomicrops otrzyma aktualizację Thyme Flies, dodającą nowe bronie, postacie, traktor, ulepszenia i kilka innych atrakcji. Wersja na Steama wzbogaci się również o tablice rankingową oraz codzienne wyzwania. Ja już wiem co będę robił, a Wy?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze