Postacie w Paladins #3

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 11 Październik 2016
  • Komentuj 0

Postacie w Paladins

Niektórzy grają Skye dla skilla, inni dla części ciała :)

W ostatnim odcinku mogliście poczytać i obejrzeć materiały na temat postaci "tankerskich", dzisiaj kolejna trójka bohaterów w grze Paladins - zajmiemy się leczeniem, zadawaniem obrażeń obszarowych oraz skrytobójstwem. Przed wami prezentacje, opis umiejętności, propozycje taktyk oraz kart ulepszających dla postaci Skye, Grover oraz Bombking. Wśród fanów Paladins krąży przekonanie, że postać Skye jest tzw. OP (overpowered, zbyt silna), czy aby na pewno tak jest? W zestawieniu znajdziecie też naczelnego "lekarza" czyli Grover'a, który za pomocą swoich umiejętności może przeskakiwać między sojusznikami i szybko ich leczyć. Trzecia postać w tym odcinku to Bombking (w polskiej wersji jako Bombowy Król), to chyba śmieszkowa wariacja na temat... bombermana. Jeżeli lubicie bombowe sprawy, obrażenia obszarowe to postać Bombking może się Wam spodobać! Tradycyjnie jeżeli macie inne pomysły na taktyki, inne zestawy kart - dajcie znać w komentarzach tutaj lub pod materiałami :-)

Bombking to paladinsowy "król", w koronie, szacie z kożuszkiem oraz... królewskim jabłkiem w formie uśmiechniętych bomb. Ta postać to doskonały bohater zadający obrażenia obszarowe - możemy rzucać nasze "królewskie jabłka" i detonować je w dowolnym momencie, wyrzucać przeciwników (albo siebie!) za pomocą makówki oraz rzucać wielką tykającą "niespodziankę". Gdy mowa o ultimate - Bombking sam zamienia się w toczącą bombę, którą w krótkim czasie możemy ręcznie zdetonować turlając się w przeciwników.

Grover to jedna z postaci, które od wczesnej zamkniętej bety zostały najmocniej zmienione - niegdyś typowy tanker, w otwartej becie pojawił się jako typowy healer. Wielki drzewiec, który zapi#$... ukradł jakiemuś drwalowi topór teraz robi za cel priorytetowy dla ekipy przeciwnika. Dlaczego? Grover posiada dobre umiejętności do szybkiego przemieszczania się po mapie, możliwość leczenia, "buff'owania" towarzyszy oraz posiada silne ulti odnawiające kolosalne ilości zdrowia sojusznikom. Idealna umiejętność do pomocy w przejmowaniu punktu lub pchania wózka, prawda?

Skye. Wielu nazywa tą małą cycatą purpurowowłosą postać... zarazą Paladins. Dyskusje na temat tej postaci na forach gry nie milkną od tygodni, bo Skye w rękach zręcznego gracza (bez skojarzeń) może być iście śmiercionośną bohaterką, która spokojnie wbija tzw. triplekille albo nawet pentakille (3 lub nawet 6 zabójstw w krótkim odstępie czasu). Co czyni ją tak śmiercionośną? Możliwość znikania, stawiania zasłony dymnej oraz duże ilości obrażeń jakie Skye może wykonać wyskakując z ukrycia. Do tego potężny ultimate mogący sprzątnąć nawet całą wrogą ekipę z punktu kontrolnego w kilka sekund... Wkrótce odcinek czwarty oraz - warto zaznaczyć - do Paladins ma wyjść następny bohater. Mal'Damba ma być nowym supportem, czy tak będzie? To zobaczymy prawdopodobnie w kolejnej części prezentacji i poradników do postaci w Paladins. Macie inne propozycje zestawów kart do powyższych albo inne taktyki, jak nimi grać? Piszcie w komentarzach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze