Postacie w Paladins #2

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 06 Październik 2016
  • Komentuj 0

Postacie Paladins

Spotkało się dwóch tarczowników i ZAAARAAAZ wielka gunwoburza...

Drugi post na temat postaci, jakie znaleźć możemy w grze Paladins - w tym słów kilka o chyba najbardziej kontrowersyjnej postaci jaka pojawiła się w tej grze. O kim mowa? Oczywiście o Fernando, czyli wielkim rycerskim tarczowniku, który stał się obiektem najazdu wielu fanatyków pewnej gry pewnego studia. Czy aby na pewno zarzuty są słuszne? O tej postaci oraz o doskonałym DPS'ie oraz o jednej z najlepszych postaci obronnych w tej części serii. Część pierwszą opisu i poradnika do klas postaci w Paladins znajdziecie tutaj. Tym razem pora na dwie postacie z kategorii "shieldersów", czyli zajmujących się głównie wspieraniem towarzyszy drużyny oraz jedną postać nastawioną głównie na zadawanie obrażeń. Ważną sprawą w Paladins jest możliwość wyboru kart do postaci, które w znaczący sposób zmieniają posiadane umiejętności - dzięki temu jednego z bohaterów tej części serii poradników możemy również zbudować pod ogłuszenie, pakowanie obrażeń i wykradanie zdrowia zamiast wyłącznie pod "tarczowanie".

Drogoz to jedna z najniebezpieczniejszych postaci w rękach doświadczonego gracza. Z avataru wygląda na potężnego smoka, jednak w rzeczywistości raczej przypomina jaszczurkę i do największych postaci w Paladins - np. Makoa albo Fernando - trochę mu daleko. Jednak ze swoich umiejętności może zrobić prawdziwą rozwałkę - rakietnica zadająca blisko 1000 obrażeń jednym pociskiem, możliwość latania oraz umiejętność specjalna, która w większości przypadków zabija cel na miejscu... Wygląda nieźle? Wiele więcej można dla Drogoz'a zbudować za pomocą kart. O możliwych kombinacjach opowie Wam powyższy materiał.

Fernando to właśnie ta kontrowersyjna postać, o której wspominane było na początku. Zdaniem wielu fanów Blizzarda oraz Overwatch ta postać jest perfidną kopią. Czy to prawda? Może jest odwrotnie? O tym opowie Wam powyższy materiał. Fernando to typowy "tarczownik" - jego głównym zadaniem jest osłaniać inne osoby z drużyny w trakcie przejęcia punktu albo pchania wagonika. Rozkładając swoją "kontrowersyjną" tarczę może odbić nawet 10 000 punktów obrażeń, dodatkowo korzysta z miotacza ognia, który za pomocą odpowiednich kart może być dość groźną bronią w ciasnych tunelach lub korytarzach.

Makoa zdaniem wielu jest najlepszym tankiem, zdaniem innych jest to jedynie trudna do zabicia ale niegroźna skorupa. Pancerny żółwik z działem zamiast łapy oraz kotwicą posiada potężną umiejętność mogącą pokryć tarczą ochronną spory obszar, do tego umiejętność przyciągającą złapanego przeciwnika. Ciekawe jest to, że postać nazwana Makoa może mieć dwa różne style doboru kart - przede wszystkim ulepszające tarczę ochronną albo... pod wykradanie zdrowia. Zaciekawieni jak grać tankiem na wykradanie? Materiał i propozycję doboru kart macie u góry. Macie inne propozycje na rozwijanie postaci w Paladins albo inne taktyki, jak można zastosować posiadane przez nie umiejętności? Walcie w komentarzach tutaj lub pod materiałami. W kolejnych częściach poradników i opisów klas postaci w Paladins pogadamy nieco na temat głównych DPSów i postaci "skrytobójczych"! :-)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze