Pomóżmy koledze w potrzebie!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Luty 2017
  • Komentuj 6
Kochani, po raz kolejny mamy okazję wesprzeć młodych i zdolnych twórców gier. Niebawem na Greenlight nastąpią zmiany, które utrudnią takim osobom promowanie swoich projektów. Greenlight zostanie wycofany, a jego miejsce zajmie Steam Direct. Póki co jednak, mamy okazję wesprzeć naszego JaRockowego kolegę, który zajmuje się stroną techniczną forum. Arek Nowacki stworzył projekt Deadwar: Old Lies, która opowiada o manipulowaniu ludźmi dla chęci zysku. Bohaterem gry jest żołnierz Steve, który wojskowe życie ma we krwi.

Trzeba korzystać póki istnieje

Trzeba korzystać póki istnieje

Wstępny trailer możecie zobaczyć u góry, natomiast już mogę Wam zdradzić, że gra będzie darmowym singleplayerem, bez żadnych reklam i mikropłatności. Powstaje na silniku CryEngine V i teraz czeka na nasze głosy w usłudze Greenlight. Jeśli chcecie pomóc wystarczy wcisnąć przycisk TAK. Możecie to zrobić TUTAJ. Do boju Ekipo JaRocka!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze