Polskie Succubus VR zbanowane przez Valve!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Madmind Studio zostało zmuszone, by przełożyć plany wydania Succubus: Hellish Orgy VR. Gra początkowo zmierzała na Steam, jednak Valve zbanowało ten tytuł ze względu na drastyczną zawartość. Teraz twórcy pracują nad przeniesieniem horroru na inne platformy. Wkrótce powinno być znanych więcej szczegółów.

Polskie Succubus VR zbanowane przez Valve!

Ostatnią wiadomością ze studia jest to, że Madmind pomoże zespołowi Console Labs dopracować cenzurę na konsolach. Jak powszechnie wiadomo, wydanie w pełni nieocenzurowanej gry jest praktycznie niemożliwe na jakiejkolwiek konsoli.

Mając to na uwadze, w obecnej wersji na konsole PlayStation zostaną wprowadzone ulepszenia w ogólnej prezentacji wrażliwych elementów. Studio obiecało włożyć wiele wysiłku w wyeliminowanie pikselizacji. Powinno to również pomóc w portach na Switch i Xbox, które wkrótce zostaną wydane.

Przypominam również, że Madmind Studio prowadzi obecnie zbiórkę na Kickstarterze. Agony: Lords of Hell jest RTS'em, który osadzony jest w świecie Agony. Kampania będzie aktywna przez najbliższe 3 tygodnie. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze