Polskie Succubus z darmową zawartością!

Zapraszam do zapoznania się z najnowszym trailerem z gry Succubus. Tym razem materiał skupia się na zaprezentowaniu darmowej aktualizacji do gry dla platform GOG oraz STEAM, która zapewni nowe możliwości customizacji bohaterki oraz Main Huba, nowe elementy interaktywne i wiele więcej.

Polskie Succubus z darmową zawartością!

Customizacja w Succubus jest istotnym elementem, który pozwala graczom dostosować do swoich upodobań zarówno wygląd głównej bohaterki, jej zbroje i moce, a przede wszystkim – jej jaskinię, pełniącą rolę Main Huba w grze.

Gracze podczas rozgrywki zdobywają dusze wrogów, które pełnią rolę waluty w grze. Za zebrane dusze, główna bohaterka może wytwarzać nowe zbroje, bronie oraz modyfikować wygląd wraz z elementami interaktywnymi w Main Hubie.

Succubus: Apocalypse Update, jest darmową aktualizacją dla Succubus, która wraz z licznymi poprawkami (bugfixing), stanowi kolejny krok dla podnoszenia jakości oraz zawartości gry. Dodatkowa zawartość jest już dostępna do pobrania. Zainteresowanych tytułem odsyłam na Steama.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze