Team Izak mistrzem!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Styczeń 2017
  • Komentuj 1
MAMY TO!!!! ASUS Republic of Gamers Community Challenge! Opublikowany przez Piotr 'izak' Skowyrski na 8 styczeń 2017
Szwedzi z Team Maikelele ostatecznie nie dali rady pokonać Polaków z Team Izak i to właśnie nasza drużyna wraca do domu opromieniona chwałą mistrza ROG Community Challenge. Gratulujemy! Kamil ”LUULIGUZMAN” Pala, Paweł ”Leh” Lehmann, Sebastian ”NEEX” Trela, Daniel ”STOMP” Płomiński oraz Piotr “izakOOO” Skowyrski okazali się najlepsi podczas turnieju organizowanego w Szwecji przez Asusa. Na drodze do finału nasza drużyna z kwitkiem odprawiła Niemców z Team Zonixx i Francuzów z teamu Willy’ego ‘Skyyart’ Diasa. W finale naszym przyszło zmierzyć się z drużyną, której kapitanem był były zawodnik Ninjas In Pijamas, SK-Gaming czy LGB - Mikail ‘Maikelele’ Bill.
Się porobiło 1.Team Izak 2.Kinguin 3.VP Opublikowany przez Jarosław pasha Jarząbkowski na 8 styczeń 2017
Szwedzi mimo, że ''grali u siebie'' nie dali rady pokonać Polaków. Pierwsza runda, rozegrana na Cache, zakończyła się wynikiem 16:13 dla teamu Izaka, choć przez większą część meczu nasi musieli gonić bardzo dobrze grających Szwedów. Początek drugiej rundy to już popis Polaków i kompletna bezradność drużyny Maikelele'a - wynik 13:2 po pierwszej połowie gry na Mirage mówi sam za siebie. Ostatecznie Szwedom udało się nadrobić kilka rund, ale Izaka i spółki już nie dogonili, ostatecznie przegrywając drugie starcie w stosunku 8:16. Zwycięstwo 2:0 w finale oznaczało, że to właśnie Polacy wracają do kraju jako mistrzowie ROG Community Challenge. Pod wrażeniem gry drużyny Izaka byli także zawodowcy z Virtus Pro, którzy dali temu wyraz w mediach społecznościowych.
No ładnie =D Nice Izak i ekipa haha, Polska ma talent ! Opublikowany przez Wiktor "TaZ" Wojtas na 8 styczeń 2017

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze