Podsumowanie MADNIGHT 2021

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych materiałów z nowych gier Madmind Studio, które zostały zaprezentowane podczas wydarzenia MADNIGHT 2021: Horror Showcase. Retransmisję wydarzenia można już obejrzeć na oficjalnym kanale deweloperów, a ja całość podsumuję tak – było brutalnie i krwawo, czyli idealnie?

Podsumowanie MADNIGHT 2021

Podczas wydarzenia po raz pierwszy zaprezentowano gameplay z TORMENTOR. Materiał skupia się na trybie “Manhunt”, w którym to główny bohater pozwala swoim ofiarom zapolować na samego siebie, dając im do dyspozycji broń białą oraz palną.

Zaprezentowano również pierwszy zwiastun nowego tytułu z piekielnego uniwersum - Agony: Lords of Hell – strategii czasu rzeczywistego, której akcja w całości osadzona jest w piekle. Główną inspiracją dla gry jest kultowa seria Populous.

Skupiający się na schizofrenii paranoidalnej horror Paranoid, którego akcja dzieje się w latach 80, również pojawił się na prezentacji, w formie nowego zwiastuna.

Dzięki współpracy z IGNIBIT, które zajmuje się produkcją i wydaniem Agony Unrated VR, zapowiedziano również ten długo oczekiwany tytuł, którego premiera odbędzie się już w 2022 roku. Pierwszy zwiastun rozgrywki można zobaczyć już teraz.

Poza własnymi grami, Madmind Studio wyda również nową grę od Black Rat – HELP ME!

Na pokazie nie zabrakło również gier od zaprzyjaźnionych developerów, takich jak Chernobyl Liquidators czy Autopsy Simulator. Zaprezentowano także nowy FPS realizowany przez zespół Madmind Studio po godzinach pracy. Premiera Void Slayer odbędzie się już w styczniu 2022 roku na platformie Steam.

Jeśli lubicie krwawe tytuły to powinniście zainteresować się powyższymi projektami oraz wesprzeć je, dodając do listy życzeń na Steam. Zakładając oczywiście, że podobają się Wam ;)!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze