Infliction - czy wreszcie coś nas wystraszy?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Po Agony i Lust for Darkness nagle panicznie zaczęłam uciekać przed kolejnymi horrorami pojawiającymi się na Kickstarterze. Czy ten koszmar kiedyś się skończy?

Koszmarne horrory to coś czego chcemy. Chcemy, żeby były mroczne, złe i ociekające duszącą atmosferą, nie błędami, nudą i nijaką fabułą. Niestety ostatnio ''koszmar'' ma chyba inne znaczenie dla twórców i raczą nas takimi tytułami jak Agony. Prawdziwe piekło, tylko nie w tym dobrym sensie. Ale nie poddajemy się!

Na Kickstarterze pojawiła się nowa gra w tym gatunku, która według twórców jest już na ukończeniu. Zbierają fundusze na doszlifowanie i wypuszczenie swojego debiutanckiego tytułu. Mało tego, Infliction i tak zostanie wypuszczone w okolicach Halloween, nawet jeśli nie uda się zebrać całego wyznaczonego celu, który wynosi jedynie 8 tysięcy dolarów. 

Prawie jak w Layers of Fear

A czym jest Infliction od australijskiego studia Caustic Reality? Z tego co widać po trailerze typowym mrocznym horrorem pełnym przerażających stworów i satanistycznych elementów. Wydaje się, że będzie strasznie, ale czy będzie dobrze? Tego dowiemy się prawdopodobnie w październiku.

Jesli chcecie dowiedzieć się więcej, to zapraszam na zbiórkę na Kickstarterze.

[Źródła: kickstarter.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze