Gameplay Chernobylite

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Marzec 2019
  • Komentuj 1

 

The Farm 51 zapowiedziało, że ich najnowszy projekt pt. Chernobylite trafi na Kickstartera, jednocześnie został opublikowany krótki zwiastun prezentujący nowe ujęcia z rozgrywki.

Jak tłumaczy CEO farmerów, Wojciech Pazdur, powodem uruchomienia croudfoundingowej zbiórki jest chęć powiększenia lokacji w grze w taki sposób, aby projekt spełniał początkowe założenia koncepcyjne. Ponieważ studio używa technologii fotogrametrii do tworzenia obiektów trójwymiarowych, to niezbędna staje się podróż zespołu na Ukrainę, celem zeskanowania dodatkowych budynków czy przedmiotów.

Chernobylite będzie survival horrorem łączącym elementy eksploracji z walką, w którym wcielimy się w byłego pracownika elektrowni czarnobylskiej, powracającego do strefy po 30 latach od katastrofy, żeby rozwiązać zagadkę zniknięcia swojej ukochanej.

Premiera zaplanowana jest na jesień tego roku, ale biorąc pod uwagę, że czeka ich jeszcze sąsiedzka wyprawa po zdjęcia, to ta data może się jeszcze znacząco zmienić. Mimo wszystko ja już wypatruje Chernobylite, a Wy?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze