Black Geyser Powstanie!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Maj 2018
  • Komentuj 1

Ponad tydzien temu pisałam Wam o grze, która może być prawdziwym spadkobiercą ducha Baldur's Gate, zwłaszcza pierwszej - szlachetnie skromnej - części. Od tych kilku dni sprawdzałam Kickstartera po 10 razy dziennie, by sprawdzić, czy więcej osób skusił Black Geyser. Udało się, powolne odliczanie zostało zakończone, a gra powstanie. 

 

Nowa rasa i nowa klasa też kuszą...

Niezbędne fundusze zostały zebrane i teraz rozpoczęły się kolejne etapy zbiórki. Drugim krokiem, który stał się więcej niż realny, są lokalizacje, między innymi na nasz język. To jest bardzo dobra informacja i trzymam kciuki za zrealizowanie kolejnych progów.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem twórców, a wszystko wskazuje na to, że tak będzie, to Kickstarterowcy otrzymają dostęp do bety gry już w pierwszym kwartale przyszłego roku. Gdy wszyscy łącznie z fanami i twórcami będą zadowoleni, co wstępnie zaplanowane jest na koniec 2019 roku, to od następnego sierpnia możemy oczekiwać informacji o premierze. 

Piwo, piwo, piwo, pyszne z pianką piwo, PIWO!

Co ciekawe, GrapeOcean zapowiedziało, że jeśli kampania na Kickstarterze zakończy się sukcesem, to były pracownik studia Obsidian dołączy do ich załogi. Czy chodzi o projektanta Chrisa Avellone'a, który kontynuuje oskarżanie Obsidianu w sieci akurat w czasie premiery nowych Pillarsów? Nazwiska nie podano, ale istnieje takie prawdopodobieństwo. Tak czy inaczej, gra powstanie,a to najważniejsze.

[Źródła: grimuar.plkickstarter.comblackgeyser.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze