Agony Unrated

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Październik 2018
  • Komentuj 2

Dobre wrażenie można zrobić tylko raz, ale Madmind Studio chyba nic sobie z tego nie robi. Opublikowali zwiastun swojej nowej-starej gry i zapowiedzieli premierę Unrated. Cytując Darwinowców, mamy tu piekło 2.0.

Co dziwne, fani dosyć jednogłośnie wypowiadają się w komentarzach, że to o takie Agony właśnie walczyli. Obiecane fixy i nowa zawartość mogą uratować Agony przed podzieleniem losu No Man Sky. Oby, bo trailer jest brutalny i mięsisty, ale poprzedni również taki był. Nie dajmy się zwieść.

Warto jednak odnotować, że twórcy posłuchali głosów fanów i szybko podjęli prace naprawcze. W Unrated dostaniemy cały szereg nowych zagrożeń, od pułapek przez nowych wrogów. Nowy system rozwoju postaci, oraz lokalizację, której wcześniej nie było - las.

Gra będzie posiadała 8 różnych zakończeń, a także tryb hard mode, sukkub mode i agony mode. Do tego, uwaga werble, pojawi się minimapa! Poprowadzi gracza przez nowe i zmodyfikowane ścieżki, które również w Unrated się pojawią

Polecam posłuchać utworu z Agony w wykonaniu Android Lust. 

Do tego mnóstwo usprawnień mechanik, kilka smaczków w stylu ''podpal demona'' i wydaje się, że dopiero teraz Agony jest kompletne. Nie można tak było od razu? 

Co jest jednak mało zachęcające, to to, że Unrated trzeba dodatkowo wykupić. Oczywiście Ci, którzy kupili podstawkę dostaną je za 10% ceny, ale tak czy siak, usprawnienia gry powinny być darmowe dla każdego jej posiadacza, a za darmo otrzymają je jedynie kickstarterowcy. Łyżka dziegciu w małej miseczce miodu.

Unrated wyjdzie 31 października za jakieś 100 zł. 

[Źródła:pcgamer.compurepc.plyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze