Gotowi na Psychologiczny horror Anthology of Fear?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 21 Grudzień 2022
  • Komentuj 0

100 GAMES zapowiedziało datę premiery Anthology of Fear – gry w klimatach psychologicznego horroru – na 17 marca 2023 roku. Najnowsza gra studia skupi się na eksploracji ludzkiej podświadomości. Twórcy ogłosili także współpracę z Gamersky.com.

Gotowi na Psychologiczny horror Anthology of Fear?

Anthology of Fear to psychologiczna gra grozy tworzona i wydawana przez niezależne polskie studio 100 GAMES w koprodukcji z Oh Deer Studio. W trakcie rozgrywki gracze będą próbowali rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia brata głównego bohatera.

Osoby, które podejmą wyzwanie, będą musiały znaleźć drogę do wyjścia z koszmaru poprzez mrożące krew w żyłach, przenikające się lokacje, jednocześnie walcząc z okropnościami ludzkiej podświadomości. Próbując rozwiązać zagadkę rozdział po rozdziale, staną w obliczu poważnego niebezpieczeństwa, podczas gdy gra będzie badać i testować ich lęki.

100 GAMES zdecydowało się także podjąć współpracę z Gamersky.com, który będzie marketingowo wspierał dystrybucję gry w Chinach, na Taiwanie, w Hong Kongu i Makau. Dodatkowo gra będzie wspierać dziesięć wersji językowych, w tym chińską lokalizację, za którą odpowiedzialny będzie również Gamersky.com.

Premiera przypada na 17 marca 2023 roku, a kartę gry już teraz możecie znaleźć na Steamie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze