PlayStation 3 i komplet gier od RockAlone2k

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Styczeń 2014
  • Komentuj 3

cover2 (1)

Wystarczy kliknąć na baner na górze, a Waszym oczom ukarze się konsola PlayStation 3, której używał Remigiusz Maciaszek, znany jako RockAlone2k. Wraz z konsolą, Rock oddaje wszystkie gry, jakie na nią posiada, znajdziecie tutaj: The Last of Us, WWE 2k14 (x2), Heavy Rain, GTA V, The Bureau: XCOM Declassified, Diablo 3, Gran Toursimo 6, Deadpool, PES 2014, Beyond: Two Souls i Assassin's Creed IV: Black Flag. Konsola i gry zostały podpisane przez Rocka, a to jak ją podpisywał znajdziecie na poniższym filmie.
Przy okazji chciałbym wszystkich zaprosić na jutrzejsze live'y (12.01). Charytatywnie będziemy grać w  Diablo III RoS, BF4, Battlefield 3 i 4 ,World of Warplanes, War Thunder oraz SMITE. Nie może Was zabraknąć! wosp

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze