PlayStation Plus na sierpień

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Lipiec 2017
  • Komentuj 2

Sierpień już za pasem więc Sony ujawnia co znajdziemy w ofercie PlayStation Plus na najbliższy miesiąc. Posiadacze PS4 - dla Was szykuje się wyjątkowo smakowita uczta.

Już za niecały tydzień, bo 2. sierpnia, rusza kolejny miesiąc z PlayStation Plus. Miesiąc dodam wyjątkowy, o ile w swoich domach macie PlayStation 4, bo przygotowana przez Sony oferta musi się spodobać. Japończycy mają dla Was dwa głośne tytuły - Just Cause 3 (przedstawiać mam nadzieję nie trzeba?) oraz Assassin’s Creed: Freedom Cry, czyli samodzielny dodatek do Assassin's Creed IV: Black Flag. Do tego Sony dorzuca jeszcze familijną gierkę pod tytułem That’s You.

Jeśli PlayStation Plus subskrybujecie na PlayStation 3 to na Was czekać będzie Snake Ball, czyli wariacja na temat dobrze znanego z ekranów dawnych komórek ''węża''. Super Motherload, druga gier na PS3, zaoferuje nawet czterem graczom na raz wyprawę na Marsa.

W przypadku Vity w ofercie znajdzie się Level 22: Gary’s Misadventure, w której jako tytułowy Gary, który ostro zabalował poprzedniej nocy i spóźnił się do pracy, próbujemy niepostrzeżenie zakraść się do naszego biura.Obok przygód Gary'ego w PlayStation Plus znajdziecie jeszcze Downwell, w której udajemy się na poszukiwanie skarbów ukrytych gdzieś w starej studni. 

W Freedom Cry fabuła kręci się wokół Adéwalé'a, kumpla Edwarda Kenwaya

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze