Pillars of Eternity i Tyranny za darmo!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 09 Grudzień 2020
  • Komentuj 0

Czy ktoś jeszcze grymasi na Epic Games Store? Na pewno znajdzie się jeszcze całkiem spora gama takich osób i nie dziwię im się. Sklepik bowiem działa topornie, jest nieintuicyjny oraz pozbawiony potrzebnych funkcji. Nie chcę, aby był tak przerośniętym kolosem, jak Steam, ale faktycznie EGS przydałaby się większa funkcjonalność. Niemniej platforma ta ma coś, czego na Steamie ostatnio mocno brakuje. Nie, nie chodzi o Fortnite. Chodzi o dobre promocje na gry oraz darmowe tytuły! Takim Pillars of Eternity i Tyranny chyba nikt nie pogardzi, co?

Pillars of Eternity oraz Tyranny za darmo w Epic Games Store!

Wiem, że dla wielu 10 grudnia to wielki dzień z powodu Cyberpunk 2077, ale to również idealna okazja dla fanów RPG oraz zbieraczy darmówek. Na Epic Games Store rozdawane będzie bowiem nie tylko Pillars of Eternity, ale również Tyranny. Dwie, świetne gry, które powinien sprawdzić każdy.

Pierwsza to typowa, RPG-owa przygoda w której kierując drużyną bohaterów, będziemy walczyli ze Złem. Tytuł zasługuje na uwagę ze względu na sposób narracji, przyjemną opowieść oraz realnie elementy, znane z sesji RPG. Drugi z kolei jest bardziej nietypowy, posiada oryginalne mechaniki, a do tego fabularnie pozwala wcielić się w tego Złego. Ale nie Złego, bo hurr durr zostaliśmy skrzywdzeni. Tylko realnie Złego, który ma swój plan, ambicje, cele do zrealizowania, a jedynie świat go nie rozumie lub nie akceptuje metod. Polecam, bowiem jest to tak dobrze zrealizowane, że szok!

Od kiedy zatem te darmówki? Od 17:00 na Epic Games Store. Oczywiście 10 grudnia o czym już wiecie! Warto dodać, że za darmo zgarniemy Pillars of Eternity Definitive Edition, więc poza podstawką otrzymamy trzy DLC. Tyranny Gold Edition figuruje również zawiera dwa DLC oraz inne łakocie. Grzechem byłoby zatem nie skorzystać z tej okazji!

Pamiętajcie zatem, aby jutro zagrywając się w Cyberpunk 2077 przypisać te dwie gry do konta na Epic Games Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze