Zapowiedź Gears of War tuż za rogiem?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Kwiecień 2018
  • Komentuj 2

Raper Ice T na Twitterze zapowiada, że jeszcze w tym tygodniu możemy spodziewać się jakiś wieści związanych z Gears of War.

Gears of War 5 zostanie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni? Wielu fanów na pewno by się na takie postawienie sprawy bardzo ucieszyło, ale jeśli przypomnimy sobie, że E3 już za niecałe dwa miesiące, to taka zapowiedź w tym tygodniu wydaje się być dość mało prawdopodobna. Jednak Ice T wydaje się być pewnym swego, patrzcie:

Jeśli byłbym szefem Microsoftu, to z prezentacją Gears of War 5 poczekałbym właśnie do E3. Wtedy miałbym pewność, że taki pokaz oglądanie możliwe jak największa liczba fanów. Tylko, że tym razem może wcale nie chodzić o grę.

Fani wydają się podzieleni co do interpretacji tweeta raprera. Część skłania się ku teorii, że nie chodzi tutaj o nic innego jak dodanie Aarona Griffina, postaci której Ice T użyczył głosu w trójce, do Gears of War 4. W takim wypadku nie ma się chyba specjalnie co ekscytować.

Wielki powrót Aarona?

Jest jeszcze jedna teoria i mówi ona o filme Gears of War. Ten został oficjalnie zapowiedziany w maju zeszłego roku i poza tym, że za scenariusz odpowiada Shane Salerno (facet od Avatara, Obcy kontra Predator 2 czy ubisoftowego Ghost Recon: Wildlands), a sam film powstaje studiu Universal Pictures, nic nie wiadomo. Ice T w swoim dorobku kilka ról filmowych i serialowych, więc ta teoria wydaje mi się dużo bardziej prawodpodobna.

Co by jednak nie było to ''jakieś'' informacje o projekcie związanym z Gears of War powinny niedługo do nas trafić. To jak? Gra, film czy nowa postać w ''czwórce''?

[źródło: twitter.comresetera.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze