F.I.S.T. z dużą aktualizacją

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2021
  • Komentuj 0

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, jeden z lepiej ocenianych tytułów roku (wynik 79 na Metascore – PC; wynik 80 na Metascore - PS5) doczeka się największej aktualizacji od czasu debiutu. Aktualizacja wprowadzi do gry nowe funkcje i z tej okazji F.I.S.T. będą przecenione na Steam i PlayStation Store, więc każdy może sprawdzić Torch City z królikiem Raytonem uzbrojonym w gigantyczną pięść!

F.I.S.T. z dużą aktualizacją

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch to trójwymiarowa gra akcji typu metroidvania, w której króliczy protagonista dzierży gigantyczną mechaniczną Pięść podczas podróży z grupą uroczych postaci po oryginalnym dieselpunkowym świecie.  Sześć lat temu Legion najechał i skolonizował Torch City, miasto pierwotnie zamieszkiwane przez zwierzęta. Królik Rayton, były żołnierz ruchu oporu, od tego czasu żyje w odosobnieniu. Po tym, jak jego przyjaciel zostaje aresztowany, Rayton odzyskuje swoją mechaniczną pięść i postanawia wrócić do walki. Ale nie spodziewa się, że zostanie zamieszany w wielki spisek z udziałem mafii, rebelii i Legionu.

Wraz z premierą w sklepie Epic Games Store, do F.I.S.T. została dodana długo oczekiwana funkcja Boss Rush. Po ukończeniu gry, dzięki dostępowi do specjalnego terminala w Torch Tower, gracz może rzucić wyzwanie wszystkim klasycznym bossom, których spotkał podczas swojej podróży. Dla zagorzałych graczy przygotowano zaś tryb koszmar.

Pamiętasz mistrza Wu, który torturował cię manekinem podczas treningu combo, i STO007, który uciekał za każdym razem, gdy go spotykałeś? Teraz oboje postanowili osobiście stanąć do walki z tobą, wykorzystując przy tym całkowicie nowe techniki walki! Jeśli pomyślnie przejdziesz tryb bossa, będą na ciebie czekać 3 nowe plakaty, które pozwolą na zmianę wyglądu broni!

Aby uczcić aktualizację i premierę gry w Epic Game Store, FIST: Forged In Shadow Torch będzie przecenione w sklepach.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze