Pierwszy odcinek Wieśka napisany!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Luty 2018
  • Komentuj 4

Lauren Schmidt Hissrich już na pewno kojarzycie jako producentkę netflixowego serialu o Wiedźminie. Lauren na swoim Twitterze pochwaliła się najnowszymi wieściami o stanie adaptacji książek Sapkowskiego.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem już gotowy na jakis teaser

Założę się, że nie jestem tu jedyny, który obgryza paznokcie odliczając dni do momentu premiery Wiedźmina na Netflixie. Serial rozbudza wyobraźnię zarówno czytelników prozy Sapka jak i miłośników trzeciej części RPGa CD Projekt Red o przygodach Geralta. Wieści jakie docierają do nas od Hissrich dają raczej małą nadzieję na to, że jeszcze w tym roku serial pojawi się na Netflixie.

Ale prace wydają się iść pełną parą, bo w piątek na twitterze Hissrich pojawił się taki oto wpis:

Co prawda scenariusz został już napisany, ale producentka musi go teraz przekazać  ''wyżej'', tak by wszystkie szychy zaangażowane w serial mogły się na temat pilota wypowiedzieć i ewentualnie coś zmienić. Tak, wiem, że to niewiele, ale każdy news od Hissrich przybliża nas do momentu premiery i pokazuje, że prace - choć nadal na dość wczesnym etapie - idą pełną parą. 

Standardowo już nie dowiedzieliśmy się żadnych szczegółów dotyczących obsady, więc nadal nie wiemy, kto dostanie rolę Geralta, Yen czy Jaskra, ani kto obok Bagińskiego (będzie odpowiadał za co najmniej jeden odcinek) wyreżyseruje Wiedźmina. Niemniej, trzeba się cieszyć z takich wpisów jak te od Lauren Hissrich, bo małymi kroczkami przybliżają nas do premiery. Kiedy możemy się jej spodziewać? Najpewniej nie w tym roku, ale kto wie, może Netflix nas zaskoczy?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze