Phantom Wail zamiast Soulsów

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 30 Maj 2017
  • Komentuj 1

Na portalu 4chan anonimowy użytkownik wypuścił informację o tym, że najnowsza gra studia From Software nie będzie kolejną częścią Dark Souls.

Phantom Wail prawdopodobnie zobaczymy już w przyszłym tygodniu na E3

Gra nosi roboczy tytuł "Phantom Wail".  Zamienimy mroczne fantasy na klimaty Majów, Azteków albo innej starożytnej cywilizacji z regionu Ameryki Środkowej i Południowej. Nacisk w grze położony będzie na walkę wręcz oraz różne style sztuk walki.

Wprawdzie wciąż dostępna będzie tradycyjna broń biała, ale nie będzie grała głównej roli. Zamiast tego gracze będą mieli możliwość wypracowania własnego stylu walki wręcz.  Jak to ma wyglądać – tego jeszcze nie wiadomo.

Projekt ten zostanie zaprezentowany podczas konferencji Sony, która będzie miała miejsce na targach E3. Czyli już niedługo.

Porzucamy klimaty fantasy na rzecz starożytnych Majów i Azteków

Drugim projektem, nad którym pracuje From Software, jest remake japońskiej serii Armored Core, w której główną rolę grają wielkie roboty. Trzeci projekt natomiast owiany jest mgłą tajemnicy.

Phantom Wail powstaje we współpracy z Sony Japan Studio, dlatego też przewiduje się, że premiera obejmie tylko platformę PlayStation 4.

[źródło: gamebomb.ruboards.4chan.orggameguru.ru]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze