Pełna premiera Achilles: Legends Untold w tym roku!

Dark Point Games, twórca pełnej akcji action RPG osadzonej w starożytnej Grecji – Achilles: Legends Untold, przygotowuje się na premierę gry na konsole PS4, PS5 i Xbox One, Xbox X/S. Dodatkowo, z myślą o zapewnieniu graczom równego dostępu do pełnej wersji gry oraz zapewnieniu wielu nowych funkcjonalności i treści, premiera pełnej wersji gry na PC została odroczona na trzeci kwartał 2023 roku, równocześnie z premierą na urządzenia Sony i Microsoft.

Pełna premiera Achilles: Legends Untold w tym roku!

Zmiana daty premiery daje devteamowi nie tylko więcej czasu na dostarczenie dodatkowych treści, które pozwolą graczom jeszcze bardziej wciągnąć się w świat Achilles: Legends Untold, ale także pozwoli na dalsze usprawnianie i testowanie gry, dzięki czemu będzie ona jeszcze bardziej dopracowana. Ponadto, również sami gracze zyskują więcej czasu, by cieszyć się wczesnym dostępem i mieć realny wpływ na jej ostateczne kształtowanie.

Twórcy nieustannie usprawniają jakość rozgrywki, ulepszają system walki, system sterowania, wydajność, stabilność i balans gry. Graczy Achilles Legends Untold czeka też wiele emocjonującego i dopracowanego contentu w najbliższych miesiącach. Zespół Dark Point Games planuje wydać przynajmniej dwie duże aktualizacje przed premierą pełnej wersji gry, a w nich zawierać będzie mnóstwo nowych funkcjonalności.

Fani będą mogli cieszyć się nowymi, dużymi mapami, bossami i minibossami, przeciwnikami, rozwojem fabuły, osiągnięciami, przemodelowanym co-opem i systemem rozwoju postaci, akcjami GAIA oraz wieloma innymi przedmiotami. Czas rozgrywki planowany jest na około 20 - 30 godzin, nie licząc trybu New Game +.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze