Panasonic łączy siły z Illuminar Gaming

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Listopad 2022
  • Komentuj 0

A dzisiaj nutka e-sportu. Illuminar Gaming, jedna z największych i najstarszych organizacji sportów elektronicznych w Polsce, zyskała nowego sponsora. Dywizję FIFA występującą pod banderą IHG wspierać będzie firma Panasonic.

Panasonic łączy siły z Illuminar Gaming

Illuminar na esportowej scenie działa od blisko siedmiu lat. Podopieczni zespołu w tym czasie święcili triumfy na rodzimych i międzynarodowych turniejach w takich grach jak: League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy właśnie FIFA. W tej ostatniej dyscyplinie barwy IHG reprezentują aktualnie Kamil "Riptorek" Soszyński, Wojtek "Kinetyk" Wasylkowicz, Michał "Majkel" Pałka i Przemysław "JohnVerrine" Dąbrowski. Cały zespół rozpoczął już przygotowania do sezonu FIFA 23, w tym między innymi do prestiżowych zmagań Ekstraklasa Games.

Już na etapie przygotowań do najbliższych rozgrywek zespół wspomagać będzie nowy sponsor strategiczny dywizji FIFA – Panasonic. Firma w swojej ofercie posiada między innymi telewizory, słuchawki, sprzęt audio i video czy produkty do pielęgnacji ciała.

Panasonic został sponsorem strategicznym dywizji FIFA Illuminar Gaming, zyskując tym samym szereg świadczeń. Wśród nich są między innymi umieszczenie logo firmy na oficjalnych koszulkach zawodników czy materiały publikowane w kanałach social media.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze