Paladins wychodzi z Early Access

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Maj 2018
  • Komentuj 1

Just when you thought you were the sexiest man here,  I show up.

Fernando zaprasza na premierę Paladins. Najgorętszy tank heroic shooterów wystąpi gościnnie we wszystkich trybach gry. Premierowy pokaz gry odbędzie się już 8 maja na wszystkich komputerach osobistych z dostępem do platformy studia Hi-Rez. Wstęp bezpłatny!

W pierwszym spotkaniu tego maratonu Fernando rozstawia tarcze dla swojej drużyny. Cel: przejęcie ładunku. Pośród postaci drugoplanowych zobaczymy również Skye, Pipa oraz Victora. W drużynie przeciwnej tankiem został wielki żółw, a healerem drzewo. Seans trwa średnio 20 minut.

Jeśli ktoś znudzi się standardowymi trybami, to czeka na niego Paladins Battleground (zamknięta alpha), gdzie Fernando sam jeden położy wszystkich przeciwników swoim silnym ramieniem.

A na poważnie, Paladins po prawie dwóch latach spędzonych w otwartej becie wkońcu uzyska oficjalnie status ukończonej gry. Od pierwszego dnia early access wiele w grze się zmieniło, nowe tryby, masa postaci i cała rzesza fanów. Prawda jest taka, że jeśli podoba Wam się Overwatch, to Paladins również przypadnie Wam do gustu, pod warunkiem, że porzucimy sporny temat kto kogo podrabiał. 

Jeden z tworców gry, Chris Larson, dziekuje fanom za wysiłek i czas spędzony przy testowaniu gry, bo to dzięki ich informacjom zwrotnym gra została doszlifowana do aktualnego poziomu. ''Tylko dzięki ich feedbackowi byliśmy w stanie zrobić Paladins tą świetną grą, którą jest dzisiaj, z drastycznie zmienionymi UI, celowaniem na konsolach, wyglądem i grywalnością.''

Każdy kto grał w czasie bety dostanie na start 200 kryształów, waluty do skórek i postaci. Aż do premiery gry wszystkie postacie zostaną odblokowane, co pozwoli zainteresowanym sprawdzić różnych bohaterów. Jesli nie graliście wcześniej, warto teraz nadrobić zaległości.

I did it all alone, you helped a little!

[Źródło: pcgamer.comforums.paladins.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze