Paladins Royale już do grania!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Nowy tryb Paladins wyszedł jako osobna gra o nazwie Realm Royale. Jak każda produkcja studia Hi-Rez musi przejść długotrwałą fazę wczesnego dostępu. Podobnie jak w shooterze gra jest darmowa, co wiąże się oczywiście z mikropłatnościami. 

Póki co opinie o Realm Royale są w większości pozytywne. Hi-Rez postanowiło również nie powielać zasad z innych gier z trybem battleground. Chociaż na mapie startuje 100 osób, to są oni przypisani w 4 osobowe zespoły, a gra toczy się tak długo, aż ostatni pełny skład zostanie na polu bitwy. Czy będzie to ostatecznie plus czy minus prodekcji, to wyjdzie po czasie, ale większość graczy może szybko sfrustrować odpowiedzialność za resztę grupy. Zwłaszcza zaprawionych w bojach graczy battle royale, którzy dochodzili do top 10, a kiedy ktoś z ich drużyny padnie na początku, to nagle tracą szansę na zwycięstwo. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.

Jest też kilka map, co jest niewątpliwym plusem, bo zarówno PUBG jak i Fortnite startowały z jedną mapą. Żeby móc sprawnie poruszać się i poznawac wszystkie lokacje, twórcy wprowadzili możliwość przyzwania wierzchowca, znanego z początków bitw w Paladins. 

W Real Royale, tak jak w innych tego typu produkcjach, możemy znaleźć różne bronie i dodatki, natomiast wprowadzono też nowość. Legendarne przedmioty wykuwa się w kuźni, co daje duże korzyści, ale niestety również długo trwa, wystawiając nas na ostrzał. 

Gracze mają do wyboru 5 klas bohaterów: łuczników, wojowników, magów, saperów i zabójców. Każda z klas ma swoje unikalne zdolności, a ich dobór może przesądzić o sukcesie drużyny.

Jeżeli chcecie sprawdzić Realm Royale, to możecie pobrac ją na Steam Early Access, ale tylko na PC.

[Źródla: store.steampowered.comgry-online.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze