Apex Legends Battle Royale

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Luty 2019
  • Komentuj 0

Apex Legends, długo czekaliśmy na informacje o battle royalu w uniwersum Titanfalla. Koniec czekania, gra oficjalnie zaprezentowana zostanie na dzisiejszym streamie na kanale twitch PlayApex o godzinie 16 naszego czasu.

Informacje potwierdził co-CEO studia Respawn, Vince Zampella. Zapowiedział również, że powiedzą nam absolutnie wszystko o Apex Legends.

Również słynny dziennikarz growy i prezenter Geoff Keighley przypomina o streamie, który odbędzie się zaraz po wielkim sportowym wydarzeniu, Super Bowl. Wszyscy przed ekranami, lepszego momentu na przedstawienie nowej gry Respawn nie mógł wybrać.

Stream Respawn o Apex Legends o godzinie 16

Nowa gra trafi na PC, PS4 i Xbox One, a powstała na zmodyfikowanym silniku Source, na którym powstały oba Titanfalle. Jako że Apexa wydaje EA możemy oczywiście spodziewać się mikropłatności. Na szczęście mają działać na zasadzie podobnej do Overwatcha, więc prawdopodobnie będą to po prostu płatne skrzynki z lootem dekoracyjnym.

[Źródła: twitter.com, pcgamer.com, twitch ]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze