Co w sieciówkach piszczy #97

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Październik 2019
  • Komentuj 0

Cześć! Dzisiaj normalne wydanie podsumowania tygodnia, chociaż jego zawartość będzie daleko nienormalna. Jak w końcu inaczej można określić abonament w Fallout 76? Nie zdradzając więcej zapewniam, że tym razem w „Co w sieciówkach piszczy” dzieje się, aż miło. Zapnijcie pasy, bowiem ruszamy!

Co zatem przygotowałem dla Was?

1. Fallout 76 z abonamentem

2. Black Desert wyda samodzileny tryb battle royale

3. Monster Hunter World: Iceborne na PC w styczniu

4.  Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game – ruszyła rejestracja

5. Deathwing przybędzie do Heroes of the Storm!


1. Fallout 76 z abonamentem

W Fallout 76 zadebiutował Fallout 1st, czyli członkostwo premium, które oferuje graczom coś, o co prosili jeszcze przed premierą: prywatne światy dostępne dla nich i wybranych znajomych. Oprócz tej świetnej opcji, Fallout 1st zawiera też szereg unikatowych przedmiotów i premii członkowskich, opisanych dokładnie poniżej. A co jest „najlepsze”? Fallout 1st jest dostępny już teraz.

Takie cudo kosztuje 63 złote za miesiąc lub niecałe 500 złotych za rok. Nie oferuje prywatnych serwerów, ale prywatne światy, a do tego niektóre elementy subskrypcji nie do końca działają tak, jak powinny. Kto by się tym jednak przejmował, prawda? W  końcu każdy chce wykupić taki abonament! Kappa.

Fallout 76 znowu na świeczniku.


2. Black Desert wyda samodzileny tryb battle royale

Niespodzianka! Mamy końcówkę roku 2019, a któraś firma nadal postanowiła inwestować w battle royale. Tym razem Black Desert uznało, że ich tryb Shadow Arena, który swojego czasu dostępny był w MMORPG-u, ale przez problemy go wyłączono, wyjdzie, jako samodzielny tytuł. Na ten moment w Korei Południowej, a z czasem zawędrować ma do pozostałych rejonów świata…


3. Monster Hunter World: Iceborne na PC w styczniu

Capcom poinformowało, że Monster Hunter World: Iceborne na PC pojawi się już 9 stycznia. Wersja na blaszaki otrzyma wsparcie High Resolution Texture Pack, Ultra-Wide Screen, DirectX 12 i rozdzielczość 4K. Co więcej, zbroja Yukumo zostanie dołączona do pre-orderów. Równocześnie, 9 stycznia wszyscy gracze Monster Hunter World: Iceborne otrzymają dostęp do zestawu "Guardian" Armor. Nic tylko czekać, kupować I grać!


4.  Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game – ruszyła rejestracja

Riot Games poinformowało, że ruszyła rejestracja do zamkniętej bety gry Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game. Każdy, kto zarejestruje się przed 13.11.2019 otrzyma szansę wzięcia udziału w pięciodniowym zamkniętym wydarzeniu, które potrwa w dniach 14.11.2019 - 19.11.2019 w trakcie którego gra będzie dostępna na serwerach.

Aby zarejestrować się należy wejść na tę stronę.

Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game (LoR) to darmowa strategiczna gra karciana osadzona w świecie League of Legends. LoR zawiera karty z kultowymi bohaterami LoL-a, a także z nowymi, pochodzącymi z różnych regionów Runeterry postaciami i sojusznikami, obdarzonymi własnym stylem i cechami strategicznymi.

Legends of Runeterra: The League of Legends Card Game zostanie w pełni uruchomiona w 2020 roku w wersji na komputer PC i urządzenia mobilne, a obecnie jest otwarta do rejestracji wstępnej.


5. Deathwing przybędzie do Heroes of the Storm!

Deathwing jest potężnym Smoczym Aspektem, dzięki czemu może w walce zmieniać postać. Pierwsza z nich to Niszczyciel, dzięki której uzyskuje dostęp do zdolności Pożoga oraz Natarcie, zaś druga postać to Pustoszyciel Światów, dzięki której może korzystać ze zdolności Eksplozja Lawy oraz Strzaskana Ziemia.

Co ważne, olbrzymie skrzydła Deathwinga nie są jedynie na pokaz. W razie potrzeby może on wzbić się w niebo, aby odzyskać zdrowie i przyjrzeć się polu bitwy z góry. Kiedy jest gotów, by na powrót włączyć się do walki, Deathwing ląduje z ogromnym impetem. Zadaje przy tym ogromne obrażenia, a następnie przybiera jedną z dwóch postaci. Co ciekawe, jest w pełni odporny na CC, ale za to nie da się go leczyć, czy buffować.

Kiedy nawiedzi Nexus? Podobno na początku listopada.


Dzisiaj to by było na tyle. Zatem, kurtyna!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze