Overwatch - Nowy bohater i nowa mapa?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Na serwerze testowym Overwatch czekaja już na nas spore zmiany. Nerfy i buffy wielu postaci, zmniejszenie wpływu taktyki Goats na rozgrywkę, nowa postać Baptiste'a i świeżutka mapa Paryż, która chociaż już trafiła na oficjalne serwery, to wciąż czeka na premierę na rankedach. 

Wszyscy kojarzyli Paryż z nowym sanitariuszem Baptiste, ale okazuje się, że może to nie być jego dedykowana mapa. Jedne ze zmian, jakie zobaczymy niedługo na oficjalnych serwerach, to kosmetyczna zmiana plakatów na mapie Numbani. Oprócz Hanamury i King's Row, tamtejsze biuro podróży wskazuje za cel Havanę.

Teraz

Po aktualizacji na PTS

W biografii Baptiste'a znajdziemy informację, że zanim wstąpił do Szponu zaciągnął się do międzywyspiarskiej Koalicji Karaibskiej. 

"Jean-Baptiste Augustin był jednym z 30 milionów dzieci osieroconych w wyniku kryzysu omnicznego. Z powodu ograniczonych możliwości i środków, zaciągnął się do wojska. Jego nowym domem stała się międzywyspiarska Koalicja Karaibska utworzona w odpowiedzi na kryzys. Kierując się wrodzonym pragnieniem niesienia pomocy ludziom, Baptiste został sanitariuszem i służył w elitarnym oddziale sił specjalnych koalicji." - playoverwatch.com

Czy to oznacza, że następna mapa to będzie Havana? Blizzard uwielbia takie drobne zapowiedzi nowych elementów gry, więc możemy spodziewać się, że niedługo pojawi się więcej wskazówek.

[Źródło:playoverwatch.com, overwatch.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze