Legendarna Mercy w zasięgu Waszej ręki

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Listopad 2019
  • Komentuj 1

Ja wiem, że teraz na topie są kontrowersje dookoła Overwatch 2, które dostanie kampanię fabularną i nie przez wszystkich uznawane jest, jako osobna gra. Rozumiem, że spora część z Was widziałaby ten tytuł, jako płatne DLC albo większa aktualizacja do pierwowzoru. Blizzard jednak uznał, że tak będzie lepiej i musimy się z tym pogodzić. Na otarcie łez smutku mamy wydarzenie związane z Mercy oraz opowiadanie, poświęcone tej postaci!

Mercy w opowiadaniu i w wydarzeniu

Dr Angela Ziegler czeka na Was, bohaterowie w nowym wyzwaniu w Overwatch, ale również w krótkim opowiadaniu. Jeśli chodzi o atrakcje w samej grze to działają one na standardowej zasadzie. Wygrywacie trzy gry w dowolnym trybie to otrzymujecie ikonkę. Sześć zwycięstw zapewnia Wam dwa spreje, a dziewięć wygranych pozwoli Wam przypisać do konta legendarną skórkę dla Mercy. Wzorowana jest na obrazku z opowiadania, więc to miły akcent.

Więcej łakoci zgarniecie, jeśli będziecie oglądali konkretne streamy z Overwatch. Jeden sprej za dwie godziny oglądania, dwa spreje za cztery godziny i kolejny trzy spreje przy sześciu godzinach. Oglądanie jest przy tym nader elastycznym stwierdzeniem – wystarczy, że będziecie mieli streama odpalonego, a nagrody zgarną się same. Pamiętajcie jednak, aby połączyć swoje konto na Twitch z tym z Battle.net!

Wydarzenie Mercy's Recall Challenge potrwa do 2 grudnia, więc macie trochę czasu, aby zaopatrzyć się w te przedmioty kosmetyczne. W międzyczasie możecie poczytać najnowsze opowiadanie, poświęcone właśnie tej postaci. Dostępne jest tutaj w języku polskim.

Miłego czytania!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze