Twitch pod rękę z Blizzardem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Czerwiec 2017
  • Komentuj 0

Heroes of the Storm Global Championship, Hearthstone Global Games, Overwatch Premier Series i jeszcze 17 innych e-sportowych turniejów Blizzarda zobaczycie tylko na Twitchu. 

W ramach umowy między Blizzardem, a Twitchem przez następne dwa lata to właśnie na platformie ''fioletowych'' będziecie mogli oglądać większość e-sportowych inicjatyw pań i panów z Zamieci. Mowa jest o 20 turniejach w samym tylko 2018 roku. 

Dlatego fani Hearthstone'a, StarCrafta 2, Heroes of the Storm, Overwatcha, a nawet WoWa (w jego e-sportowej formie Arena Championship) emocji napędzanych grami Blizzarda powinni szukać właśnie na Twitchu. Oprócz samych turniejów czekać tam na nich będą także skrzynki z lootem!

W umowie jest mowa o subskrybentach Twitch Prime, dla których przygotowano specjalne nagrody. Od wczoraj aż do 10 sierpnia mogą zgarnąć złotą skrzynkę z lootem w Overwatchu (z gwarantowanym legendarnym przedmiotem), nowe skórki dla bohaterów, emotki i wiele innych bajerów. W przyszłości podobną akcję objęte zostaną także Heroes of the Storm czy Hearthstone. 

Podobny zabieg spotka niedługo HotSa...

''Dla graczy, którzy już kupują skrzynki z łupem w swoich grach, członkostwo w Twitch Prime ma sens'' mówi Ethan Evans z Twitcha. ''Muszą kupić całą serię skrzynek z łupami i mieć nadzieję na szczęście. Dołączając do Prime mają to (cenną zdobycz - przyp.red) gwarantowane''.

''Mamy fantastyczne doświadczenia i długą historię współpracy z Twitchem, jesteśmy zachwyceni, że ta będąca kamieniem miliowym umowa pomoże nam przynieść e-sportowe emocje fanom Twitcha i wszyskim tym, którzy śledzą e-sport Blizzarda'' wtóruje Evansowi współzałożyciel Blizzarda Frank Pearce.

Wszystkie dodatkowe informacje, między innymi to w jaki sposób uzyskać swoje skrzynki z łupami, możecie znaleźc tutaj, na oficjalnej stronie Twitcha

...i Hearthstone'a.

[źródło: twitch.amazon.comusatoday.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze