Krwiożercza wołowinka

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Styczeń 2017
  • Komentuj 0
Z okazji dwudziestych urodzin Diablo we wszystkich grach Blizzarda zagościły nowe elementy nawiązujące do jubilata. W Overwatchu przykładowo mamy nowe spreje, a w WoWie? Ukryty krowi level. Event trwa do jedenastego stycznia. W tym czasie macie okazję dobrać się do bardzo ekwipunku rodem z Diablo, który wypada – a jakże – z demonicznych krów i Krowiego Króla. Żeby rozpocząć pracę rzeźnika wystarczy zebrać grupę i ruszyć do tuneli pod Dalaranem w poszukiwaniu goblińskiego skarbnika. Po jego pokonaniu wystarczy przejść przez postawiony przez niego portal do Duskwood, gdzie czeka na nas armia wygłodzonej wołowiny. world-of-warcraft-cow-level-620x349 Za zabicie Króla Wołka lecą ciekawe itemy, jak dwunasto-strunowa gitara pozwalająca zagrać motyw z Nowego Tristram, zwój teleportu o miasta, czy 28-slotową torbę. Dobrą informacją jest to, że event dopasowuje się do poziomu grupy, więc nie trzeba być koksem na 110 lvlu, by móc powalczyć na krowim poziomie. Gorzej, że jeśli zginiesz, trafiasz prosto do Azeroth, gdzie trzeba będzie zabić kolejnego skarbnika, który umożliwi powrót na pastwisko.

Krowi Król czeka na Was w WoWie!

Krowi Król czeka na Was w WoWie!

Jak spędzicie dwudziestolecie Diablo? W WoWie farmiąc krowy, w Overwatchu przy sprejując ściany? Czy może w Diablo III, gdzie będzie najwięcej okazji do wspominek? [Źródła: pcgamer.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze