''Łaska jest zajęta''

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2016
  • Komentuj 9

W sercu Łaski nie ma miejsce dla innego poza...

W sercu Łaski nie ma miejsce dla innego poza...

''Love is in the air'' chciałoby się powiedzieć, ale nie wszystkim jest ona pisana. Kosza dostał pewien gracz Overwatcha, który zadłużył się w Łasce. Okazuje się, że Pani medyk już wybrała swojego faceta. Inteligenta, zgrabna, niebrzydka, z pięknymi dużymi oczami - można powiedzieć, że ideał. O tym, że potrafi leczyć nawet nie będę wspominał. Nic dziwnego, że niektórzy gracze dostali na jej punkcie lekkiego bzika, no bo czy jest lepszy materiał na żonę niż właśnie Łaska? To samo pytanie zadał sobie użytkownik Reddita o ksywce proky2319 i wyszło mu, że Łaska jest miłością jego życia, a on chce się z nią... ożenić. Jako człowiek wychowany według starych zasad, najpierw o zgodę zwrócił się do rodziców Łaski z Blizzarda. Kultura musi być. w4kdb5v Niestety, ale z oświadczyn nic nie będzie. Łaska, jak w mailu informuje Blizzard, jest proszę państwa zajęta. Na oświadczyny porky'ego odpowiadają tak: ''Obawiamy się, że to jej decyzja, ale ona ofiarowała już swoje cyfrowe serce najbardziej szlachetnemu, przystojnemu, sprawnemu, inteligentnemu i moralnemu bohaterowi w Overwatch: Wieprzowi.'' Jak doszło do tego, że Łaska jest z Wieprzem? Okazuje się, że w przeszłości wielu biło się o jej serce, a Wieprzu... ich wszystkich po prostu zjadł. Dalej Blizzard wyraża nadzieję, że serce porky'ego nie zostało złamane na zawsze, a sam porky dalej będzie się z Łaską ''dobrze bawił w... grze''.

Najprzystojniejszy i najbardziej inteligentny - cały Wieprzu

Najprzystojniejszy i najbardziej inteligentny - cały Wieprzu

Jest Panowie nadzieja! Wydawałoby się, że Łaska poleci na takiego przystojniaka jak Soldier, ewentualnie zaimponuje jej taki luzak jak Lucio lub skusi męska męskość McCree, a tu proszę - Wieprzu. Ciekawe tylko czy doczekamy się oświadczyn względem Zarii. Cholera, tyle tylko, że ona też może być zajęta... stawiam, że Junkrata trzyma krótko ; ) [źródło: reddit.comimgur.comkotaku.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze