Otwarta beta The Division 2 w pigułce

The Division 2 to jeden z tych tytułów na które patrzę z przymrużonym okiem. Nie wyrażam większego zainteresowania nową grą Ubisoftu tylko dlatego, że nie chcę się zwyczajnie zawieść. Miałem tak z Destiny 2, więc nie chcę powtórki. Na Anthem się nie zawiodłem, bo podszedłem identycznie – liczyłem na średniaka i coś takiego dostałem. Może zatem i The Division 2 dzięki temu wypali, bo na cuda nie liczę?

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji ograć tej produkcji, a była ku temu okazja podczas ”prywatnej bety”, to na początku marca nadarzy się idealna okazja. Ubisoft poinformowało, że The Division 2 pozwoli zwiedzić Waszyngton wszystkim zainteresowanym. Otwarta beta będzie krótka, bowiem potrwa od 1 do 4 marca. Niemniej każdy będzie mógł ją sprawdzić bez żadnych zobowiązań.

Warto tutaj dodać, że zawartość tej bety będzie stosunkowo większa od tego, co dane nam było ograć podczas ”prywatnych testów”. Jeśli zatem jeszcze The Division 2 Was do siebie nie przekonało, będziecie mogli utwierdzić się w swoich wnioskach. Na początku marca będzie mogli zdobyć maksymalnie 8 poziom, a do tego dostępne będą w sumie trzy, główne misje fabularne oraz pięć dodatkowych.

Zarezerwujcie swój wolny czas i lepiej pobierzcie grę wcześniej!

Ubisoft udostępni również Dark Zone, skirimish PvP oraz swobodną eksplorację na udostępnionej części mapy. To jednak nie wszystko! Otwarta beta pozwoli również zagrać postacią na 30 poziomie i rozegrać nią jedną z końcowych misji. Dzięki temu sprawdzimy end-game The Division 2 oraz przetestujemy trzy specjalizacje naszego agenta. Co lepsze, na własnej skórze przekonamy się, jak sprawnie działać będzie nowa frakcja – Black Tusk.

The Division 2 będzie miało swoją premierę już 15 marca.

[Źródło: Ubisoft]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze