Jeden pokaz i Watch Dogs 2 macie za darmo!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 07 Lipiec 2020
  • Komentuj 1

Jak dają za darmo to trzeba korzystać. Nie ma co kręcić nosem, że gatunek nie ten, że gra Wam się nie podoba. Bierzcie, bo może za kilka miesięcy wspomnicie o tym tytule i nagle nabierze Was ochota do zabawy. Dlatego zaplanujcie sobie wolny czas na pokaz Ubisoftu, bowiem dzięki niemu otrzymacie Watch Dogs 2 za darmo! Czy muszę coś więcej dodawać?

Watch Dogs 2 za darmo dzięki streamowi Ubisoftu

Odpowiadając sobie samemu, tak, muszę. No więc w ten weekend odbędzie się Ubisoft Forward, czyli cyfrowa konferencja, podczas której deweloperzy rzucą nam informacjami na temat Assassin's Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape i być może innych projektów. Nawet, jeśli Was to wybitnie nie interesuje to i tak powinniście uczestniczyć w zabawie. Dlaczego?

Na 12 lipca na godzinę 21:00 zaplanowano prezentację Ubisoft Forward. Pokaz potrwać ma około 45 minut, więc czasu teoretycznie nie zabraknie. Na co? Na zgarnięcie za darmo własnego egzemplarza Watch Dogs 2! Wszystkie osoby, które zalogują się do Uplay w czasie trwania prezentacji, dostaną Watch Dogs 2 wprost na swoje konto.

Jak zatem sami widzicie, minimum zachodu, maksimum zysku. Watch Dogs 2 z 2016 roku nie jest złą grą, a trzeba naprawdę niewiele, aby otrzymać ten tytuł za darmo. Pamiętajcie zatem, aby w najbliższą niedziele zalogować się do Uplay w okolicach godziny 21:00. Możecie również rzucić okiem na prezentację Ubisoft Forward, bo czemu by nie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze