Ubisoft pogoni oszustów

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2016
  • Komentuj 2

Ubi odstrzeli nieuczciwych graczy

Ubi odstrzeli nieuczciwych graczy

Kilkanaście godzin temu Ubisoft zapowiedział, że podejmuje walkę z kanciarzami w Rainbow Six Siege. I już od dnia wczorajszego wprowadził swoje restrykcje w życie. Niezbyt mile przekonali się o tym wszyscy, którzy dostali permanentnego bana już przy pierwszym wyskoku. ''Występowanie oszustwa w grach jest czymś, do czego podchodzimy bardzo poważnie i jest to priorytet dla zespołu" napisał deweloper. Na oficjalnej stronie Ubisoftu możemy przeczytać także że, ''ta aktualizacja będzie pierwszym krokiem spośród wielu nad którymi obecnie pracujemy, żeby mocniej zaangażować społeczeństwo w problem." Kodeks w R6 zaczyna przypominać pięć cnót rycerskich w Toussaint, a spis wszystkich zasad w nim panujących możecie znaleźć tutaj. Wygląda na to, że Ubisoft poważenie zabrał się za tępienie oszustów. Zapewniają także, że problem będzie cały czas monitorowany i nie ma szans na zaprzestanie walki z cheaterstwem w Rainbow Six.

Wychylisz się raz i do widzenia na zawsze!

Wychylisz się raz i do widzenia na zawsze!

''Będziemy nadal wspierać społeczność w tej kwestii i chcemy zapewnić, że jeśli gracz użyje jakiegokolwiek oprogramowania w tym celu, to nie będzie mile widziany w Rainbow Six Siege" - twierdzi Ubisoft, co pozwala mieć nadzieję, że problem nie tyle zniknie, co z pewnością mocno zmaleje. Nie jest to jednak jedyna gra, która karać będzie stałym banem za oszukiwanie. Blizzardowski Overwatch jest jedną z gier, w których także zastosowano ostateczne środki walki z problemem. Bójcie się oszuści... Idą po Was! [źródło: gamespot.comrainbow6.ubi.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze