Otwarta beta Space Punks startuje dzisiaj!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Wiodący polski twórca gier, Flying Wild Hog, ogłosił dziś czego można spodziewać się w galaktyce pełnej szumowin i przygód, gdy wraz z patchem premierowym Space Punks wejdzie w fazę Open Beta od 20 kwietnia.

Otwarta beta Space Punks startuje dzisiaj!

Stworzona przez krakowski oddział studia Flying Wild Hog Space Punks to gra top-down, free-to-play action RPG dziejąca się w szalonym uniwersum sci-fi, w którym gracze muszą wystrzelać sobie drogę do sławy i bogactwa, zarabiając szybko pieniądze na bardzo niebezpieczne sposoby.

Aktualizacja otwartej bety “The Cracked One” da starym i nowym graczom możliwość wskoczenia do poprawionej głównej pętli rozgrywki, nową mechanikę „Get-A-Job” wprowadzającą jeszcze łatwiejsze wejście od razu do szybkiej gry i błyskawiczny system tworzenia przedmiotów, dający dostęp do jeszcze lepszych narzędzi zniszczenia.

Open Beta wprowadza także bardzo wyczekiwaną przez graczy aktywność po zakończeniu gry – “the Crack”. Niekończący się loch umieszczony wewnątrz Czarnej Dziury będzie wysyłał graczy między wymiarami podczas eksploracji nieznanego i chęci sięgnięcia końca nieskończonego. Wymiary będą występowały w dwóch rodzajach: Common – gdzie gracze będą musieli zabić określoną liczbę przeciwników aby przejść do kolejnego, oraz Milestone – gracze będą musieli znaleźć i pokonać bossa areny aby przejść dalej. Aktualizacja naprawi także wiele błędów i usprawni grę w stopniu wykraczającym poza otwartą betę.

Aktualizacja “The Cracked One” to piąta duża aktualizacja od czasu startu Space Punks w wersji Early Access na Epic Games Store 14 lipca 2021. Wejście w fazę Open Beta i przejście na model free-to-play sprawi, że jeszcze więcej łowców skarbów będzie miało szansę wejść w ten piękny i brutalny świat chwały w całej galaktyce.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze