Space Punks to takie Borderlands?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Lipiec 2021
  • Komentuj 0

Popularne polskie studio Flying Wild Hog podzieliło się ze światem szczegółami swojej najnowszej gry, Space Punks, pierwszym tytułem pod skrzydłami wydawniczej części studia Jagex – Jagex Partners. Tytuł zapowiada się obiecująco, chociaż już nie brakuje porównań do Borderlands. Niemniej poczekajmy na konkrety, a potem ocenimy!

Space Punks wygląda interesująco!

Top-down looter shooter Space Punks pełen będzie szalonych, dynamicznych akcji dziejących się w unikatowym, niespotykanym dotąd uniwersum science-fiction. Gracze będą mieli okazję wystrzelać sobie drogę do chwały i bogactw biorąc udział w misjach na odległych planetach przeciwko najdziwniejszym przeciwnościom.

Space Punks zostało zaprojektowane tak, aby stać się żywym, pełnym energii i ciągle zmieniającym się światem – żyjącą grą stworzoną dzięki wizji Flying Wild Hog i ich misji, aby dostarczać pełne akcji, błyskawiczne i całkowicie unikatowe gry, które przeniosą graczy do ekscytujących i pełnych niespodzianek nowych światów.

Space Punks dostępne będzie w formie Early Access na PC od 14 lipca, z wersją Open Beta planowaną na zimę 2021 i wersją konsolową na 2022.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze