Polskie Space Punks ruszy z betą w kwietniu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Marzec 2022
  • Komentuj 0

Wiodący polski twórca gier, studio Flying Wild Hog ogłosiło dziś datę startu otwartej bety ich nadchodzącego top-down looter-shootera Space Punks. Od 20 kwietnia 2022 gracze PC będą mogli podbijać niezliczone galaktyki pełne broni, chwały i szalonych akcji poprzez Epic Games Store. To bardzo ważny krok w ciągłym rozwoju Space Punks jako darmowego tytułu live service.

Polskie Space Punks ruszy z betą w kwietniu

Stworzony przez krakowski oddział studia Flying Wild Hog Space Punks to gra top-down, free-to-play action RPG dziejąca się w szalonym uniwersum sci-fi, w którym gracze muszą wystrzelać sobie drogę do sławy i bogactwa zarabiając szybko pieniądze na bardzo niebezpieczne sposoby. Space Punks wydawany jest przez wiodącego brytyjskiego wydawcę gier, firmę Jagex – twórcę ikonicznej serii RuneSacape, który przynosi swoje ponad 20-letnie doświadczenie w tworzeniu ciągle żyjących tytułów do najnowszej produkcji Hogów.

Jako część aktualizacji do wersji Open Beta (albo aktualizacji „The Cracked One” dla tych, którzy ogarniają) nowi i powracający gracze doświadczą usprawnień głównej pętli rozgrywki dzięki poprawkom systemu „Get-A-Job” oraz Craftron 2000, jak również zupełnie nową zawartość end-game’ową dzięki „the Crack” – niekończącemu się doświadczeniu dziejącemu się w głębinach czegoś na kształt czarnej dziury, gdzie aż do czterech graczy może razem eksplorować niezbadane i starać się dojść do końca nieskończonego.

Gracze mogą wskoczyć bezpośrednio do wersji Open beta od 20 kwietnia 2022. Ci, którzy będą chcieli dalej wspierać rozwój gry i wyglądać przy tym dobrze, będą mogli kupić Founders packi w Epic Games Store tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze