Gramy w Shadow Warrior 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Październik 2016
  • Komentuj 0

Na grę większych narzekań nie będzie!

Na grę większych narzekań nie będzie!

Jeśli szukaliście dla siebie niezwykle dynamicznego FPSa, gdzie trup ściele się gęsto, a gracz ma okazję skorzystać z bardzo szerokiej gamy uzbrojenia, to poszukiwania uznajcie za zakończone - Shadow Warrior 2 powinno Was zadowolić. Elementy RPG, spora dowolność przy modyfikacji uzbrojenia, ciekawie zaprojektowane, otwarte lokacje - Shadow Warrior 2 naprawdę może się podobać. I mówię o tym nie tylko dlatego, że JaRock.pl jest partnerem medialnym Techlandu przy premierze gry, o nie. Gierka zbiera dobre recenzje także za granicą, a na Steamie większość graczy oceniło dzieło studia Flying Wild Hog  jako przytłaczająco pozytywne.
Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że 13 października będziemy parterem medialnym Techland Wydawnictwo przy najnowszej, polskiej grze Shadow Warrior 2 od Devolver Digital :) Sporo fajnych osób pracuje przy tej grze i mieliśmy już okazję pograć, więc możemy spokojnie potwierdzić - nie będziecie zawiedzeni, gra wygląda świetnie :) Oczywiście na pudełkach z grą znajdzie się nasze logo, a 13 października widzimy się na streamach na jarock.pl / Adam Zientarski Opublikowany przez Ja, Rock na 20 wrzesień 2016
Nie będą zawiedzeni Ci, którzy przyzwyczaili się do humoru prezentowanego nam przez głównego bohatera gry Lo Wanga, bo ten nadal nie traci dobrego samopoczucia, nawet wobec setek plugawych demonów, które tylko czekają na to, by je unicestwić. Poziomy zostały zaprojektowane w taki sposób, by to gracz decydował gdzie i kiedy chce pójść. Podobna dowolność panuje w przypadku uzbrojenia - broń można modyfikować, a kiedy znudzi się Wam korzystanie z karabinów i tym podobnych, to zawsze możecie wyciągnąć miecz i przejść do bardziej ''osobistych'' kontaktów z demonami. Dosyć teorii, zapraszam do zerknięcie na playlistę i let's play w wykonaniu Rocka!

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1dT29WWZ3_2zNIy78ggM2GP

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze