Oto jak brzmi prawdziwy start rakiety

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

W najnowszym wideo informacyjnym Kerbal Space Program 2, w niespotykany dotąd sposób Intercept Games przybliżają graczom życie na wyrzutni – dzięki potężnym, oszałamiającym nagraniom startu rakiety Delta V.

Oto jak brzmi prawdziwy start rakiety

Dzięki zaproszeniu z United Launch Alliance i Boeinga kierownik dźwięku w zespole Kerbal Space Program 2, Howard Mostrom, mógł zajrzeć za kulisy i zwiedzić hangar Starlinera Boeinga, a także dokonać szczegółowego nagrania dźwięku urządzeń, które umożliwiają lot w kosmos. Ustawił na wyrzutni ponad tuzin mikrofonów wokół rakiety Atlas, przygotowanej do startu w następnym dniu.

Gdy odliczanie dotarło do zera, Mostrom nagrywał każdy możliwy dźwięk towarzyszący temu dramatycznemu wydarzeniu: rakieta z rykiem uniosła się w niebo, a gracze będą mogli sami doświadczyć realistycznego dreszczyku przy własnych startach.

Kerbal Space Program 2 dokonuje bezprecedensowego wyczynu, tworząc realistyczną i zabawną symulację, która oddaje pełną sprawiedliwość naukowemu geniuszowi stojącemu za każdym wystrzeleniem rakiety. Dźwięk towarzyszący każdemu startowi kerbalowych rakiet będzie przypominać graczom o podróży ludzkości do gwiazd.

24 lutego 2023 roku Kerbal Space Program 2 ukaże się w fazie wczesnego dostępu na PC na platformie Steam, w Epic Game Store i innych sklepach cyfrowych.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze