Best Forklift Operator z nowościami!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

Twórcy z Setapp i wydawcy z Gamedust wprowadzają kolejną już aktualizację Best Forklift Operator, tytułu który w kwietniu tego roku zadebiutował na Steam w formie Wczesnego Dostępu. Czwarta już aktualizacja gry wprowadza m.in. trzeci magazyn wraz z otwartą przestrzenią.

Best Forklift Operator z nowościami!

Na graczy czeka największy i najbardziej dopracowany magazyn. To właśnie tutaj będzie można pokazać, kto tak naprawdę jest najlepszym operatorem wózka widłowego. Podobnie jak inne lokacje, magazyn ten posiada także otwartą przestrzeń, która zostanie udostępniona na stałe w szóstej misji. Dzięki temu gracze mogą podziwiać środowisko gry i cieszyć się większą różnorodnością ładunków.

Wraz ze wzrostem przestrzeni twórcy przygotowali również system nawigacji, który ułatwia znalezienie odpowiedniego ładunku i miejsca, w którym należy go umieścić. Dodatkowo wprowadzono możliwość zmiany pola widzenia (Field of View) w trybie non-VR oraz – w ramach dalszego balansu gry – dodanie game over. Jeśli w czasie rozgrywki wystąpi sytuacja, która nie pozwoli na pomyślne dostarczenie ładunku, na ekranie pojawi się komunikat kończący próbę.

W przygotowaniu jest kolejna aktualizacja, która wprowadzi m.in. tryb Arcade. Gra dostępna jest we Wczesnym Dostępie na Steam.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze