32 tysiące dronów w zasięgu Waszej ręki

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 21 Październik 2020
  • Komentuj 1

Przygodowa gra sci-fi Drone Swarm od stillalive studios i wydawcy Astragon świętuje swoją premierę w serwisie Steam. Gracze przejmą w niej kontrolę nad rojem 32 tysięcy dronów i wyruszą na krańce galaktyki w misji ratowania ludzkości. Oby nie okazała się to jednak gra jednej sztuczki!

Drone Swarm dostępne jest już na Steamie!

W Drone Swarm przejmujemy dowodzenie nad statkiem kosmicznym Argo – jedyną nadzieją na uratowanie gatunku ludzkiego. Wcielamy się w kapitana o imieniu Carter, kontrolującego rój 32 tysięcy indywidualne symulowanych dronów. Opanowanie roju to kluczowe zadanie rozgrywki – za jego pomocą należy bronić statku-matki przed atakami obcych, tworząc obronny mur, planując kontratak i niszcząc wrogów. Aby pokonać kosmicznych agresorów, należy rozwijać własne taktyki wykorzystania roju dronów i środowiska.

Aby odnieść sukces, należy dostosować taktykę do różnych przeciwników, jakich gracze napotkają w drodze, bowiem posiadają oni różnorodne rodzaje broni i specjalne manewry obronne. Podczas potyczek należy zachować zimną krew i korzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferuje rój dronów. 

Wszechświat i historia Drone Swarm to wynik współpracy 451 Media z Nowego Jorku i studia stillalive. 451 Media, której współzałożycielem jest reżyser Michael Bay, opublikuje komiksy Drone Swarm, które opowiadają historię prequela.

Edycja standardowa Drone Swarm kosztuje 19,99 euro, edycja deluxe będzie dostępna za 24,99 euro. Drone Swarm będzie zawierało interfejs i napisy w języku polskim. Miłej gry życzę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze