Pumpkin Days wystartowało na Steamie

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 26 Listopad 2019
  • Komentuj 0

Tak, to znowu ja z jakąś niszową produkcją, która nie interesuje nikogo, prócz mnie. Niemniej ciężko jest mi się powstrzymać, kiedy temat dotyczy gry farmerskiej. Jak pewnie wiecie, bo o tym wspominam regularnie, uwielbiam gry typu Harvest Moon, Stardew Valley, czy My Time at Portia. Z tego powodu nie mam innego wyboru, jak tylko dać szansę Punpkin Days.

Miało być MMO, a jest Pumpkin Days

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce na Kickstarterze pojawił się projekt sieciowej gry farmerskiej, połączone z symulatorem randkowym. Całość miała nazywać się Pumpkin Online i miała być przyjaznym MMO. W 2015 roku twórcy uznali jednak, że taki projekt nieco ich przerasta, dlatego ograniczą się do skromnego multiplayera oraz trybu single-player. I tak powstało Pumpkin Days.

Pumpkin Days wystartowało na Steamie w ramach Early Accessu. Mamy do dyspozycji dwa miasta startowej, mnóstwo farmerskich aktywności, łowienie ryb, kopalnię, hodowanie zwierząt, czy inne czynności związane z tego typu zabawą. Nie zabraknie również wątków romantycznych oraz możliwości znalezienia swojej drugiej połówki.

Produkcja dostępna jest, jako gra single-player, chociaż zaimplementowano również multiplayera dla kilku osób. Deweloperzy uprzedzają jednak, że w obecnym stanie jest on mocno zbugowany. Do tego sami stawiamy serwery, bo światy dedykowane dopiero się pojawią.

Early Access Pumpkin Days potrwa około roku. Grę kupicie za niecałe 54 złote.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze