Darmowe dema do sprawdzenia!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 17 Czerwiec 2020
  • Komentuj 0

Pisałem już Wam, jak bardzo tęsknię za demami gier? Ja wiem, że teraz mamy bety, triale i inne takie, ale w większości przypadków są one ograniczone czasowo. Możecie  dajmy na to grę sprawdzić tylko w ciągu dwóch tygodni konkretnego miesiąca, a potem to już nie – kupujecie lub liczycie na YouTube. Ja tutaj mówię o pełnoprawnym demie, które zwyczajnie pozwala mi na sprawdzenie gry przed jej zakupem. Kurde, kiedyś to było, teraz to już nie ma. Na szczęście Steam wychodzi nam naprzeciw, ale wciąż nie jest to w pełni coś, czego bym chciał. No dobra, już nie marudzę.

Steam Summer Game Festival, czyli dema dla wszystkich!

Wystartowało Steam Summer Game Festival, które potrwa do 22 czerwca, dokładnie do 19:00. To ważna informacja, bowiem macie niecały tydzień na sprawdzenie wersji demonstracyjnych ponad 40 gier. Tak, w ramach zabawy na Steamie znajdziecie całkiem sporo zróżnicowanych tytułów, których dema zostały udostępnione całkiem za darmo.

To zatem idealna okazja, aby poszukać nowości lub sprawdzić upatrzony tytuł przed jego ewentualnym zakupem. Na liście znajdziemy sporo (głównie) indyki, ale wydaje mi się, że każdy dobierze coś dla siebie. W ramach zabawy możemy sprawdzić np. Grounded, Desperados III, Ghostrunner, Gloomwood, Spiritfarer, Liberaten, czy Iron Harvest.

Jeśli kogoś interesuje nie tylko granie, ale również gamedev, to Steam Summer Game Festival oferuje również rozmowy z producentami, dzięki którym poznacie historię ogrywanych tytułów lub dowiecie się, jak tworzenie gier wygląda od podszewki.

Wbijajcie na Steam i grajcie, póki można!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze