Farmer's Life wychodzi z Early Accessu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Październik 2023
  • Komentuj 0

Jak pewnie wiesz (lub też nie!) lubię gry farmerskie. Co prawda, mam bardziej na myśli tytuły w stylu Harvest Moon, Story of Seasons, Stardew Valley czy My Time at Portia. Raczej z dystansem podchodzę do symulatorów prawdziwego rolnictwa. Mimo to dzisiaj i tak napiszę o Farmer's Life. Niekoniecznie jednak jestem w stanie polecić ten tytuł, ale zwyczajnie dlatego, że w niego nie grałem.

Farmer's Life wychodzi z Early Accessu

W Farmer's Life zanurzysz się w rustykalnym uroku wiejskiego życia, gdzie doświadczysz radości i wyzwań związanych z życiem na tętniącej życiem farmie. Sadź, uprawiaj i ciesz się wiejskim życiem w rozległym, otwartym świecie. Ty decydujesz, tworzysz i wybierasz spośród różnorodnej mechaniki i nieskończonych możliwości.

Kluczowe cechy gry Farmer's Life:

  • Opieka nad różnorodnymi zwierzętami: Od kurczaków i świń po kozy, owce, krowy i majestatyczne konie - twoim obowiązkiem jest dbanie o te zwierzęta, a one nagrodzą cię cennymi zasobami.

  • Zbuduj swoją wymarzoną farmę: Konstruuj wszystko, od przytulnych domów po solidne ogrodzenia, bramy, szopy i nie tylko, kształtując swoją farmę zgodnie z własną wizją.

  • Kulinarne przygody czekają: Poznaj sztukę gotowania, przygotowując szeroką gamę pysznych i przydatnych posiłków przy użyciu składników zebranych z farmy.

  • Handel dla dobrobytu: Weź udział w tętniącym życiem rynku handlowym, gdzie kupowanie i sprzedawanie przedmiotów może pomóc ci zgromadzić bogactwo i rozwinąć farmę.

  • Polowanie dla emocji: Podejmij wyzwanie polowania na lisy, dziki, jelenie, a nawet niedźwiedzie i zamień swoje udane polowania w trofea i futra.

  • Wybierz swój pojazd: przemierzaj swoją farmę w wielkim stylu, korzystając z roweru, wozu konnego, traktora, a nawet niekonwencjonalnych opcji, takich jak jazda na świni lub byku.

Farmer’s Life opuści Early Access na Steamie już 20 października.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze