Iratus: Lord of the Dead z nową zawartością

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Październik 2019
  • Komentuj 0

O Iratus: Lord of the Dead na łamach Ja, Rocka pisaliśmy już kilka razy. Jeśli chcecie dowiedzieć się konkretnie, czym jest ta produkcja, to odsyłam do materiału Kamili i Michała, którzy rozebrali grę na elementy pierwsze. Dadzą Wam dobre spojrzenie na to, z czym to się je. Ja z kolei przedstawię Wam po krótce najnowszą aktualizację.

Iratus: Lord of the Dead z nowościami

Wydawca Daedalic Entertainment i studio Unfrozen wydają pierwszą dużą aktualizację do Iratus: Lord of the Dead. Utrzymana w klimacie dark fantasy taktyczna gra RPG typu roguelike była przez kilka dni hitem na Steamie po wejściu w fazę wczesnego dostępu i stała się jednym z najpopularniejszych tytułów wydawcy z Hamburga.

Z okazji aktualizacji przygotowano także akcję rabatową – od godziny 19 przez najbliższe 48 godzin Iratus będzie dostępny ze zniżką 25% na Steamie. Chętnych zapraszam tutaj.

Darmowy patch dodaje dwie nowe postaci do szeregów nekromanty Iratusa – Unfrozen (dla wszystkich) oraz Infested (wyłącznie dla posiadaczy Supporter Pack). Byli sojusznicy Iratusa z mroźnej północy, starożytne istoty Unfrozen, służą nekromancie za pomogą magii lodu. Infested to natomiast słabe zombie, których ciała wypełnione są chorobami. Zaraza może rozprzestrzeniać się wśród wrogów i osłabiać morale.

Aktualizacja wprowadza także kolejnych wrogów: Shadowelf, Ataman i Gargoyle, wymagających nowych strategii walki. Nowy tryb Endless Rise jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy szukają wyjątkowego wyzwania i nie boją się zanurzyć w nieskończoną głębię lochów. Dodatkowo grę wzbogacono o zaklęcia dla Iratusa i kilkadziesiąt przedmiotów, poprawiono balans i interfejs użytkownika.

Podczas trwania fazy wczesnego dostępu Iratus: Lord of the Dead będzie ciągle ulepszane i uzupełniane o nową zawartość. Tak przynajmniej deklarują deweloperzy, a ja trzymam ich za słowo.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze