GOAL! The Club Manager już dostępne

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Wyprasuj koszulkę, zdejmij szalik i ruszaj na stadion. GOAL! The Club Manager jest gotowy do rozpoczęcia walki o mistrzostwo z ławki trenera na stadionach Steam oraz GOG.com. Jest to pierwsza odsłona w ramach renomowanej franczyzy (znanej jako „Anstoss” w Niemczech) od ponad 16 lat. Deweloper 2tainment i wydawca Toplitz Productions świętują premierę gry we wczesnym dostępie z 22% upustem przy zakupie karnetu sezonowego.

GOAL! The Club Manager już dostępne

Przygotuj się na klasyczną menedżerską rozgrywkę, dostosowaną do rosnących wymagań trenerów i menedżerów, a także do rozwoju nowoczesnej piłki nożnej. GOAL! oferuje głębię i realizm oraz konfrontuje Cię ze złożonością bycia menedżerem, nie gubiąc się w mikrozarządzaniu i arkuszach kalkulacyjnych. Jesteś trenerem, menadżerem, dyrektorem sportowym i prezesem klubu w jednym. Dbasz o drużynę, taktykę, skład, rynek transferowy, teren klubu, finanse i wiele więcej. Stwórz swój wymarzony zespół – jeśli Cię na to stać!

GOAL! ma na celu nie tylko odzwierciedlenie współczesnych wymagań szefa całego klubu, ale także zaspokojenie potrzeb graczy. GOAL! szanuje czas, który masz do dyspozycji: niezależnie od tego, czy chcesz dogłębnie cieszyć się grą, optymalizując każdy aspekt swojego zespołu w najdrobniejszych szczegółach, czy wolisz grać cały sezon w jedno popołudnie - GOAL! to elastyczny menedżer piłkarski, który spełnia Twoje preferencje.

Ciesz się ciętym humorem, traktującym czasem zbyt poważne tematy jak dzisiejsza piłka nożna z przymrużeniem oka. To sprawia, że GOAL! Club Manager to ciekawa alternatywa dla czasochłonnych menedżerów piłkarskich. Kariera z rozbudowanym systemem umiejętności, finansami, sponsoringiem, zarządzaniem zespołem, negocjowaniem kontraktów i statystykami daje grze GOAL! wszystko, czego potrzebują menedżerowie, włącznie ze środowiskiem stadionu i ekspansją, rynkiem transferowym, skautingiem i pracą z młodzieżą. Możesz nawet zostać trenerem swojej ulubionej drużyny narodowej.

Czy jesteś gotowy poprowadzić swój zespół do zwycięstwa?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze