Ostatecznie ostateczna aktualizacja Terrarii!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 16 Październik 2020
  • Komentuj 0

W kwietniu pisałem Wam o końcu Terrarii, ostatniej aktualizacji, zakończeniu rozwoju gry oraz oddaniu jej w ręce fanów. Journey's End pojawiło się 16 maja i teoretycznie sprawiło, że Terraria stała się grą kompletną. Teoretycznie, bo znalazło się jednak miejsce na finałową, ostateczną, końcową, wykończeniową aktualizację. Taką wiecie, jeszcze jedną i koniec!

Teraz to już naprawdę koniec Terrarii

Twórcy deklarują, że teraz to już naprawdę koniec prac oraz rozwoju Terrarii. Aktualizacji 1.4.1  to faktycznie finałowy akt, będący zwieńczeniem dziewięciu lat istnienia gry na rynku. Cóż zatem deweloperzy przygotowali na ten finałowy spektakl?

Nowy bohater niezależny, który wpłynie na naszą zabawę w Terrarii. Poza tym Terraria dostała nowe przedmioty kosmetyczne oraz pakiet osiągnięć do zdobycia. Pojawi się również pełnoprawny ekran końcowy, jeśli ukończymy grę. Sama aktualizacja koncentruje się na zmianach w balansie oraz poprawkach błędów.

Czas pokaże, czy Journey's Actual End to faktycznie koniec rozwoju Terraria. Teraz twórcy powinni oddać wszystko w ręce graczy, pozwalając im na pełne modowanie gry, ale czas pokaże, czy przypadkiem zdania nie zmienią. Ostatnim razem bowiem po pięciu miesiącach zaskoczyli nas aktualizacją. Czy sytuacja się powtórzy, czy to faktycznie finał?

Jaka by rzeczywistość nie była, dziękuję w imieniu swoim i chyba wszystkich graczy, którzy zetknęli się z Terrarią. Dziękuję za naprawdę dobrą grę, przy której mogłem spędził niezliczoną ilość godzin. Cytując klasyka: „F in the chat”. Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie posiadacie Terrarii to macie idealną okazję zaopatrzyć się w nią. W końcu dostępna jest za grosze...

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze