Knife 2 Meat U można pobrać za darmo

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Kolejna, dziwna gra w mojej kolekcji, którą oczywiście muszę się z Wami podzielić. Ja wiem, że tylko MMO grają w mojej głowie, ale czasami robię sobie skoki w bok. Jak widać, nader szalone/nietypowe, ale co ja poradzę? Możliwość grania złym krabem z nożem wydała mi się tak niezwykle kusząca…

W zasadzie zdradziłem Wam całą ideę grania w Knife 2 Meat U. Wcielamy się tutaj w kraba z nożem, który w niewiadomych okolicznościach wyrwał się na wolność i stara się przeżyć. Znajdujemy się bowiem w ludzkim mieszkaniu, gdzie cudem udało nam się uniknąć zjedzenia. To jednak dopiero początek, bowiem mieszkańcy wciąż chcą nas widzieć na swoich talerzach.

Jako uzbrojony krab będziemy przedzierali się niczym Rambo ku wolności. Zadanie nie będzie proste, bo szybko okaże się, że potencjalny horror zamienia się w komedię. Knife 2 Meat U jest zabawą z fizyką, gdzie sterowanie naszym krabem przypomina próby opanowania Octodada. Skorupiak niekoniecznie porusza się z gracją, zahacza o wszystko co może, a przy tym wymachuje nożem.

Dokonanie zemsty na ludzkiej rodzinie będzie zatem drogą przez mękę. Zwłaszcza, gdy oni również postanowią nas wyeliminować za pomocą szczotki. Ewentualnie będą uciekać na stół, podczas gdy ich nemezis zajmie się pląsami po podłodze.

Knife 2 Meat U dostępne jest za darmo, więc zwyczajnie pobierajcie i testujcie!

[Źródło: Knife 2 Meat U]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze